נגישות
 • טיסות לארה"ב

 • למה לשלם יותר

טופס חיפוש, 2 שלבים. בשלב הראשון בחר סוג עסקה, בשלב השני הזן פרטי חיפוש. על מנת לבחור סוג עסקה אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 •    
 • מנוע חיפוש טיסות, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  1
  2
  3
  4
  5
  6
 • מנוע חיפוש חבילות נופש, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  ניתן להזמין חדרים נוספים ו/או להוסיף תינוקות להזמנה לאחר חיפוש ובחירת המלון המבוקש

מה צריך לדעת על טיסה לארה"ב? והאם עדיף לבחור בטיסה ישירה?

טיסות ליעדים שונים בארה"ב מחירי טיסה לארה"ב היו גבוהים מאוד במשך שנים ארוכות ויכלו להגיע עד למחיר עתק של 2,000$ לכרטיס. אך כיום נפתחות מגוון אופציות חדשות שנותנות את האפשרות להגיע לארץ ההזדמנויות הבלתי נגמרות בעלויות נמוכות הרבה יותר שנעות בין 570 $ לטיסה לא ישירה ועד 1200 $ לטיסה ישירה. הדבר מתאפשר בזכות כניסה של חברות תעופה נוספות לשוק ואופציות מגוונות במחירים שונים. טיסה ישירה לארה"ב עדיין יקרה יותר, אך עדיין נגישה יותר.

טיסות ליעדים שונים בארה"ב

טיסות לניו יורק

היעד הפופולארי ביותר בארה"ב, שרבים מגיעים אליו גם אם היעד הסופי שלהם זה אזור אחר בארה"ב, כגון וושינגטון, שיקאגו, בוסטון, מיאמי, לאס וגאס וכו'.בניו יורק יש שני שדות תעופה – ה-JFK ו-Newark Liberty. המחירים הזולים יותר הם כמובן עבור טיסה לא ישירה לארה"ב וטיסות לניו יורק. אך מדובר בעצירות של מספר שעות בערים אירופאיות, כך שרבים יסכמו שמדובר ביתרון. 

לוס אנג'לס

האזור השני בפופולאריות שלו. טיסה ישירה לארה"ב  לעיר המלאכים אורכת 15 שעות, ורבים מעדיפים אפילו טיסות לא ישירות. ילדים מהווים בעיה נוספת במקרים אלה, ולכן טיסות לא ישירות לארה"ב בכלל טיסות ללוס אנג'לס ספציפית הופכות לפיתרון עדיף, משום שמאפשרות גם לחסוך כמה מאות דולרים לאדם – וזה סכום מכובד למשפחה, וגם לעשות אתנחתאות בזמן המסע הארוך. 

וושינגטון

מדובר ביעד היקר ביותר בארה"ב, וזו הסיבה לכך שישראלים רבים עדיין לא מגיעים אליו, המחירים עבור טיסות גבוהים מאוד, ולרוב מה שמוצע זה לא טיסה ישירה לארה"ב – אלא עם עצירה.

 

פרטים חשובים נוספים שיכולים לחסוך לכם

תמיד כדאי לעשות השוואת מחירים. למרות שבשנים האחרונות  ניתן להזמין כרטיסים באופן עצמאי באינטרנט, לסוכני הנסיעות  יש קשרים בחברות תעופה שונות, לכן תמיד יש טעם לברר מה יש להם להציע עבור טיסה לארה"ב.
 
טיפ נוסף הינו לשים לב למזג האוויר. למשל, בחורף המחיר הרבה יותר זול לטיסות לניו יורק (בניגוד ללוס אנג'לס, למשל – שם תמיד חם ונעים), וניתן לנצל זאת וליהנות בתפוח הגדול למרות מזג האוויר החורפי והסוער. 
 
בשורה התחתונה, המגוון וההיצע רחב, כל מה שעליכם לעשות זה לבחור על מה אתם מוכנים להתפשר ומה האופציה הכי טובה בשבילכם ולא משנה מה תבחרו, אל תשכחו שחייבים אשרת כניסה לארצות הברית.

המלצות נוספות:

טיולים מאורגנים לארצות הברית - העסקה המשתלמת ביותר למטיילים לארה"ב בקבוצות!
- ואפשר גם עצמאית - טיולים לנוסעים העצמאיים לארצות הברית


מה צריך לדעת על טיסה לארה"ב? והאם עדיף לבחור בטיסה ישירה?
דורג על ידי אביעד מרום
5
שלח