נגישות

טיסות לבואנוס איירס

שלח
טיסות לבואנוס איירס

טיסות - סדירות

06.10.20 - 12.10.20


$1550
הזמן
טיסה לבואנוס איירס
טיול לבואנוס איירס

טיסות - סדירות

06.10.20 - 14.10.20


$1550
הזמן

טיסות לבואנוס איירס

מגוון טיסות, חבילות, מלונות, והצעות משתלמות ביותר לבואנוס איירס

טיסות לבואנוס איירס

כולם רוצים להגיע לבואנוס איירס

תיירים בכל הגילאים מחפשים אחר טיסות לבואנוס איירס. בעבר נהגו רק הצעירים להתעניין ביבשת דרום אמריקה ובעיקר בארגנטינה - מדינה המציעה חוויה צבעונית בלתי נשכחת. יחד עם זאת, הביקוש הגבוה עבור טיסות לבואנוס איירס הביא למגמה של ירידת מחירים, גידול בהיצע ותנאים נוחים לתכנון חופשה מפנקת. למרות זמן הטיסה הארוך יחסית מישראל, טיסות לבואנוס איירס עדיין נחשבות לאופציה אידיאלית כמעט בכל עונה בשנה.


כל מה שצריך לדעת על שדות התעופה של בואנוס איירס

טיסות מישראל לבואנוס איירס נוחתות בנמל התעופה מיניסטרו פיסטרני. זהו הגדול מבין נמלי התעופה המשרתים את המטרופולין של בואנוס איירס, עיר בעלת היסטוריה מפוארת ועתיד מזהיר. למעשה, נמל התעופה הבינלאומי מיניסטרו פיסטרני המוכר גם בשם "נמל התעופה של אסייסה" הוא גם הנמל הראשי של ארגנטינה. שדה התעופה עצמו מחולק לשלושה טרמינלים, כאשר טרמינל A הוא זה המשמש את אלו המזמינים טיסות לבואנוס איירס דרך חברות תעופה בינלאומיות. לעומתו, טרמינל B מיועד באופן בלעדי לחברת אארולינאס ארחנטינס וטרמינל C מהווה מסוף מטענים ומיועד לטיסות שכר בלבד. לעיתים תיירים מחו"ל המזמינים טיסות לבואנוס איירס נוחתים בשדה התעופה הקטנה יותר הנקרא אירופארק חורחה ניוברי, אך הוא משמש בעיקר לטיסות פנימיות ולמדינות שכנות.


היכן מתבצעות עצירות ביניים במהלך טיסות מישראל?

טיסות לבואנוס איירס באופן סדיר כוללות עצירת ביניים. טיסות לבואנוס איירס מישראל עם חברת טורקיש איירליינס עשויה לכלול גם עצירה נוספת מלבד עצירה באיסטנבול, כאשר עם חברת AEROLINEAS ARGENTINAS העצירה תהיה בברצלונה, עם אליטליה העצירה תהיה ברומא, עם אייר פראנס העצירה תהיה בפאריז, עם KLM העצירה תהיה באמסטרדם ועם בריטיש אירווייז העצירה תהיה בלונדון.
 

תקופה מומלצת להזמנת טיסות לבואנוס איירס

מבחינת תקופות, טיסות לבואנוס איירס במחירים זולים אפשר למצוא בעיקר באביב: מסוף חודש ספטמבר ועד לסוף דצמבר. היות ומדובר על חציו השני של כדור הארץ, תקופות הקיץ והחורף בארגנטינה ובכל יבשת דרום אמריקה שונות מאלו אליהם רגילים הישראלים. מזג האוויר באביב נוח לטיולים רגליים, המחירים נמוכים גם באתרי התיירות ואין הפרשי טמפרטורות קיצוניים.


צעירים ומשפחות נפגשים בבירת ארגנטינה

ניתן להזמין טיסות לבואנוס איירס גם דרך ארצות הברית באמצעות חברת דלתא, ולעצור בניו יורק ובאטלנטה. חובבי אירופה יכולים לטוס לבואנוס איירס עם איבריה, ולבצע את העצירה במדריד. טיסות לבואנוס איירס עם חברת אל על מתבצעות באמצעות עצירה בסאו פאולו אשר בברזיל. עיר הבירה של ארגנטינה מציעה מדי יום מאות חוויות חדשות למיליוני תיירים מכל רחבי העולם. ישראלים אשר אוהבים ריקודים, מאכלים איכותיים, שמש וספורט מוזמנים להזמין טיסות לבואנוס איירס ולגלות יעד אטרקטיבי. לא רק צעירים יכולים ליהנות מבואנוס איירס וגם משפחות יכולות לתכנן חופשה איכותית בתקציב משתלם דרך חברת Ypaymore.  

 

 
טיסות לבואנוס איירס
דורג על ידי רומי אלכסנדר
5

 

בואנוס איירס - מזג אוויר

currentdaysun.png
חמישי ° 14 - ° 18
rainSmall.png
rainSmall.png
rainSmall.png
  • 15-17
  • 15-17
  • 14-16