נגישות

טיסות להונגריה

טיסות בודפשט

בודפשט

27/1/21 - 30/1/21

טיסות - סדירות

 

$308
טיסה להונגריה
טיסות בודפשט

בודפשט

27/1/21 - 31/1/21

טיסות - סדירות

 

$308
טיסות לבודפשט

מבצעים מיוחדים להונגריה

שלח

טיסות להונגריה

מגוון טיסות, חבילות, מלונות, והצעות משתלמות ביותר להונגריה

טיסות להונגריה - לחוות את הקסם הרומנטי

הקסם הרומנטי של הונגריה מייצג בצורה המושלמת את אירופה הקלאסית. רוב התיירים מכירים בהקשר של הונגריה את עיר הבירה המדהימה בודפשט, אך האמת היא שישנן עוד ערים רבות אשר מבטיחות חוויה תרבותית נהדרת. הונגריה היא מדינה בעלת היסטוריה ומורשת מפוארת ולכן תיירים יכולים למצוא בה את מבוקשם, בין אם מגיעים לתקופה קצרה או לחופשה ארוכה. בשנים האחרונות החלה הונגריה לבלוט גם בזירה הכלכלית, מה שהפך אותה ליעד אידיאלי עבור אנשי עסקים. אך הם לא קהל היעד היחיד המזמין טיסות להונגריה: גם צעירים, בני זוג ומשפחות המעוניינים לחוות את אירופה במחיר נוחים מוזמנים לברר לגבי טיסה להונגריה במשך כל ימי השנה.
 

טיסות להונגריה ונחיתה בבודפשט

האפשרות הראשונה והפופולארית ביותר להזמין טיסה להונגריה היא כאמור נחיתה בבודפשט. מתוך ישראל ניתן להגיע להונגריה דרך החברות אל על, אייר פראנס, אייר ברלין, טורקיש איירליינס ואוסטריין טארום. משך הטיסה להונגריה מישראל עומד על בערך שלוש וחצי שעות, כאשר מלבד החברות המפעילות טיסות סדירות ישנה גם אפשרות לאתר טיסות שכר. לצד דילים לבודפשט ניתן להזמין טיסות להונגריה ולנחות בעיר סומבטלי או להעדיף טיסה לדברבצ'ן. גם גיור, זג'ד, מיסקוויץ', פאסז ווספראם הם יעדים המאפשרים היכרות מעמיקה עם המדינה.
 

מדוע כדאי להזמין טיסה להונגריה?

נהוג לטוס לבודפשט ולהמשיך משם אל ערים אחרות בהונגריה או למדינות נוספות באירופה וזאת בשל מספר סיבות. ראשית, בודפשט היא עיר עשירה מבחינה תיירותית, יש בה מסעדות ברמה גבוהה, מקומות בילוי, חנויות, בתי מלון, נוף מרהיב ועוד. כבר במהלך טיסה להונגריה ניתן להתרשם משמורות הטבע המרהיבות של המדינה, אשר בעבר הייתה חלק חשוב באימפריה האוטרט-הונגרית. גם מבחינת מחיר מציעה הונגריה תנאים ייחודיים, משום שמחירו של כרטיס טיסה עומד על כמה מאות דולרים בלבד. במידה ורוכשים את הכרטיס באמצעות דיל או טיול מאורגן לאירופה אפשר אפילו ליהנות ממחירים נמוכים יותר.
 

מידע חשוב על שדה התעופה הבינלאומי של בודפשט

טיסות לבודפשט נוחתות בנמל התעופה הבינלאומי של העיר. זהו שדה התעופה העמוס ביותר במדינה והוא גם נחשב לשער הכניסה המקובל. שדה התעופה ממוקם במרחק של 15 ק"מ ממ