נגישות
 • מצא את החופשה המושלמת ליוהנסבורג

טופס חיפוש, 2 שלבים. בשלב הראשון בחר סוג עסקה, בשלב השני הזן פרטי חיפוש. על מנת לבחור סוג עסקה אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 •    
 •  
 •  
 • מנוע חיפוש טיסות, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  1
  2
  3
  4
  5
  6
 • מנוע חיפוש טוס וסע, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
 • בחר תאריכים
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
 • מנוע חיפוש חבילות נופש, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  ניתן להזמין חדרים נוספים ו/או להוסיף תינוקות להזמנה לאחר חיפוש ובחירת המלון המבוקש

טיסות ליוהנסבורג

טיסה ליוהנסבורג במחירים משתלמים

טיסות - סדירות

30.05.22 - 11.06.22


$577
הזמן
טיסות ליוהנסבורג

טיסות - סדירות

30.05.22 - 11.06.22


$577
הזמן
טיסה ליוהנסבורג

טיסות - סדירות

23.05.22 - 07.06.22


$578
הזמן
שלח

טיסות ליוהנסבורג

מגוון טיסות, חבילות, מלונות, והצעות משתלמות ביותר ליוהנסבורג

טיסה ליוהנסבורג

טיסות ליוהנסבורג הן הדרך המומלצת לגלות את מסתרי יבשת דרום אפריקה. מלבד העובדה שהעיר יוהנסבורג מציעה חוויה מודרנית, מערבית ומרתקת, קל להגיע ממנה אל יעדים אחרים באירופה. בנוסף, מישראל ניתן לאתר המון טיסות ליוהנסבורג וכך ליהנות ממגוון של מסלולים.
 

אפשרויות טיסות ליוהנסבורג מישראל

חברת התעופה היחידה אשר טסה ישירות ליוהנסבורג מישראל היא אל על. חוץ ממנה, טורקיש איירליינס טסה ליוהנסבורג דרך איסטנבול, אתיופיין איירליינס טסה דרך אדיס אבבה, ברוז' איירליינס טסה ליוהנסבורג דרך שתי עצירות בבריסל ובפרנקפורט, לופטהנזה טסה ליוהנסבורג דרך מינכן, אוסטריין איירליינס דרך וינה ופרנקפורט, סוויס דרך ציריך, אליטליה דרך רומא ופריז, אייר פראנס דרך פריז בלבד והטיסות ליוהנסבורג של חברת אל על שהן אינן ישירות יכולות לעצור בפרנקפורט או בלונדון.
 

התקופה הנכונה עבור טיסות זולות ליוהנסבורג

עבור ישראלים, האפשרות להזמין טיסות זולות ליוהנסבורג תלויה בתקופה. בחודשי הקיץ המחירים של טיסות ליוהנסבורג עולים משום שמשפחות רבות בוחרות לטייל בדרום אפריקה יחד עם הילדים. לעומת זאת, בחודשי החורף ניתן ליהנות מהאטרקציות של יוהנסבורג ומשמורות הטבע באיזור גם ללא העומס התיירותי. אלו הם פרמטרים המשפיעים על המחיר של טיסות זולות ליוהנסבורג ולכן כדאי לקחת אותם בחשבון. למעשה, קל יותר למצוא טיסות זולות ליוהנסבורג במידה ומחפשים דרך אתר האינטרנט של חברת Ypaymore.
 

התמצאות ותיירות סביב יוהנסבורג

גם חבילות נופש או טיול מאורגן בדרום אפריקה יכולים להיות אופציה הרלוונטית עבור מי שמחפש טיסות זולות ליוהנסבורג. המחיר של חבילות אלו כמובן גבוה יותר ממחיר טיסה ליוהנסבורג לבדה, אך אין ספק כי יש לטיולים הללו לא מעט יתרונות. יוהנסבורג היא עיר מדהימה בעלת עשרות אתרי תיירות ופעילויות אך לא כולם יודעים כיצד להתמצא בה. במידה ומעוניינים לנצל את הזמן היטב, טיול מאורגן מבטיח כניסה לאתרים והדרכה של מלווה מקצועי. ביוהנסבורג ישנה גם קהילה יהודית גדולה ולכן ישראלים רבים נוסעים אליה לצורך ביקור משפחות. לאורך השנים הראשונות של המאה ה-20 הגיעו אל יוהנסבורג בעיקר יהודים מבריטניה ומגרמניה ועד היום ניתן לראות את בתי הכנסת ובתי הספר שלהם.

 
 

כרטיסי טיסה ליוהנסבורג ברכישות נפרדות

רכישת כרטיסי טיסה ליוהנסבורג יכולה להתבצע בהתבסס על מספר שיקולים. במידה והחופשה מתכננת להיות קצרה במיוחד, עדיף לעיתים לשלם קצת יותר ולרכוש כרטיס לטיסה ישירה. לעומת זאת, לפעמים כדאי לרכוש כרטיסי טיסה ליוהנסבורג בצורה מחולקת. לדוגמא, אפשר לטוס למרכז אירופה, לבלות מספר ימים בערים מרכזיות ולהמשיך משם אל יוהנסבורג. אלטרנטיבה אחרת היא לעצור בדרך ליוהנסבורג ל-24 שעות בלבד אך להרכיב מסלול אטרקטיבי ונוח. חברות תעופה רבות טסות ליוהנסבורג ולכן מיליוני תיירים עושים את דרכם אל היעד מדי שנה. המשמעות היא היצע גדול של מסלולי טיסה, חברות תעופה והצעות מחיר.

יוהנסבורג - מזג אוויר

currentdayrain.png
רביעי °
Not Found