נגישות

טיסות למרסיי

שלח
טיסות מרסיי

טיסות - סדירות

26.01.21 - 29.01.21


$346
הזמן
טיסות מרסיי

טיסות - סדירות

31.01.21 - 09.02.21


$2617
הזמן
טיסות מרסיי

טיסות - סדירות

26.01.21 - 29.01.21


$346
הזמן

טיסות למרסיי

מגוון טיסות, חבילות, מלונות, והצעות משתלמות ביותר

טיסה למרסיי

מרסיי היא עיר המיועדת לתיירים שאוהבים את צרפת אך מחפשים אחר גיוון. בעוד בירת צרפת, פריז, היא יעד אטרקטיבי בכל ימי השנה ויש מיליוני תיירים המגיעים אליה, דווקא מרסיי מבטיחה חוויה ייחודית. לא רבים יודעים זאת, אך מרסיי היא העיר השנייה בגודלה במדינה. היא נמצאת בדרום-מזרח צרפת ושוכנת על חופו של הים התיכון. הנמל במרסיי הוא הנמל המסחרי הגדול ביותר  בים התיכון ולכן אנשי עסקים רבים מגיעים אל העיר על מנת לנהל הליכי ייצוא ויבוא. מלבד צרפתים, במרסיי יש קהילה של יוצאי צפון אפריקה אשר הגיעו עם השנים מקולוניות שהיו בעבר בשליטת צרפת, כגון אלג'יר. הכלכלה של מרסיי מתבססת על הנמל ויש בה כיום רכבת תחתית וכמובן שדה תעופה בינלאומי בו נוחתות טיסות מכל רחבי העולם.
 

אילו חברות מציעות טיסות למרסיי?

טיסה למרסיי מישראל אפשרית בזכות שירותיהן של מספר חברות תעופה. אל על היא היחידה המאפשרת לטוס ישירות למרסיי, עם טיסה שאורכת שעות בודדות בלבד. לעומתה, חברת ברוז' איירליינס מציעה טיסות למרסיי מישראל עם עצירה בבריסל, בריטיש איירוויז טסה עם עצירה בלונדון, לופטהאנזה טסה עם עצירה בפרנקפורט, אליטליה טסה עם עצירה ברומא, אייר פראנס טסה עם עצירה בנמל הבית בפריז, איבריה טסה עם עצירה במדריד, KLM טסה עם עצירה באמסטרדם וחברת אוסטריין איירליינס טסה עם עצירה במינכן או עם שתי עצירות – בוינה ובמינכן.
 

באיזה שדה תעופה נוחתת טיסה למרסיי?

תיירים המזמינים טיסות למרסיי נוחתים בנמל התעופה מרסיי פרובאנס. זהו רק אחד משני נמלי התעופה המשרתים את חבל פרובאנס והוא מדורג במקום השלישי בצרפת מבחינת היקף תנועת הנוסעים. נמל התעופה נמצא למעשה בסמוך לעיר מריניאן והמרחק שלו ממרכז מרסיי עומד על 27 ק"מ. הנמל נמצא על חופו המזרחי של אגם גדול בשם ברה ולכן אחד ממסלוליו בנוי על גבי המים. בתוך הנמל ישנם שני טרמינלים, כאשר בראשי 19 גשרי עלייה למטוסים והמשני משמש לטיסות low coast.


האוכלוסייה