נגישות
טיסות לפורטוגל
טיסות ליסבון

ליסבון

13/10/20 - 21/10/20

טיסות - סדירות

 

$365
טיסות לפורטוגל

ליסבון

04/10/20 - 14/10/20

טיסות - סדירות

 

$355
טיסות ליסבון

ליסבון

04/10/20 - 14/10/20

טיסות - סדירות

 

$405
טיסות ליסבון

ליסבון

04/10/20 - 14/10/20

טיסות - סדירות

 

$346
מבצעים מיוחדים לפורטוגל
שלח

טיסות לפורטוגל

מגוון טיסות, חבילות, מלונות, והצעות משתלמות ביותר

טיסה לפורטוגל

נדמה כי פורטוגל היא מדינה שרוב התיירים עדיין לא גילו. מומחים בתחום התיירות מתייחסים אל פורטוגל בתור האחות הקטנה של ספרד, אך האמת היא שהיא הרבה יותר מגוונת ומורכבת מכפי שנהוג לחשוב. פורטוגל היא מדינה צבעונית, תוססת וייחודית הנמצאת בליבה של אירופה. במובנים רבים, פורטוגל יותר מזכירה מדינות כמו ארגנטינה או ברזיל מאשר מדינות מערביות. כיום רוב התיירות אל פורטוגל נמצאת בידי צעירים וחיילים משוחררים, אך אין סיבה שגם משפחות לא יגיעו למדינה ויקחו חלק בחוויה שהיא מאפשרת.
 

לא רק צעירים יכולים להזמין טיסה לפורטוגל

טיסה לפורטוגל מישראל עוצרת באחת המדינות באירופה בהתאם להסכמים של חברות התעופה. אפשר לנחות בעיר הבירה ליסבון או בפורטו, ולהמשיך מתוכן אל ערים נוספות. היות ומדובר על טיסות לפורטוגל עם עצירות ביניים, ישנה אפשרות לבדוק לגבי טיסה לפורטוגל עם עצירה ארוכה וכך לשלב בטיול יעד נוסף. מישראל מקיימות מספר חברות תעופה אירופאיות טיסות לפורטוגל, כגון SN ברוז', אליטליה, איר פורטוגל, טורקיש איירליינס, בריטיש איירוויז, לופטהאנזה, KLM, אייר פראנס וסוויס אייר. אלו הן חברות תעופה מוכרות המציעות טיסות לפורטוגל במחירים נוחים. יחד עם זאת, כדאי כאמור לבצע השוואה בין מסלולי טיסה לפורטוגל על מנת לנצל את הזמן בחופשה בצורה האופטימאלית.
 

 

נוף ואדריכלות ברמה הגבוהה ביותר

המראה הראשון בו נתקלים תיירים המגיעים לפורטוגל הוא נוף מרהיב ועוצר נשימה. למרות שהיא נמצאת ביבשת בעלת מאפיינים עירוניים, פורטוגל מצליחה להכניס צבע חדש ולייצג מנטאליות שונה. מזג האוויר בפורטוגל נוח כמעט בכל ימי השנה, מה שהופך את המדינה ליעד אידיאלי עבור משפחות עם ילדים. יש בפורטוגל בתי מלון מפוארים, מסעדות יוקרתיות ומרכזי קניות, אך גם לא מעט רחובות נסתרים, אתרים היסטוריים ואפשרויות בילוי ליליות. התפריט המקומי מבוסס על מאכלי ים כאשר כמעט בכל פינת רחוב ישנו מבנה אדריכלי מפואר המעיד על ההיסטוריה הארוכה של פורטוגל. מעבר לכך, פורטוגל מצליחה לשלב ברגישות בין השפעות נוצריות, מוסלמיות ויהודיות.


נחיתה ואפשרויות בילוי לאחר טיסות לפורטוגל

שדות התעופה הבינלאומיים של פורטוגל נמצאים בליסבון ובפורטו. זו היא מדינה מאוד מפותחת, ולכן בכל שדה תעופה ישנם אמצעי תחבורה רבים העומדים לרשות התיירים. מי שמגיע לפורטוגל לתקופה ארוכה יכול לשכור רכב ולטייל בין כפרים ועיירות, בעוד בביקור לתקופה קצרה עדיף לנסוע ישירות אל מרכזי הערים ולבלות בין אטרקציות ממוסדות. המטבע המקומי בפורטוגל הוא יורו, היא נחשבת לרפובליקה דמוקרטית והשפה הרשמית היא פורטוגזית. חובבי תרבות ואמנות יוכלו למצוא בליסבון את המוזיאון הלאומי לאמנות עתיקה, את מוזיאון הכרכרות ואת האקווריום הגדול ביותר באירופה. גם מבחינה ספורטיבית יש לפורטוגל המון מה להציע, עם שתי קבוצות כדורגל מפורסמות המשחקות בעיר הבירה – ספורטינג ליסבון ובנפיקה ליסבון.

 

 
טיסות לפורטוגל
דורג על ידי מירי גנות
5

 

ליסבון - מזג אוויר

currentdaysun.png
רביעי ° 17 - ° 22
sunSmall.png
sunSmall.png
sunSmall.png
  • 17-22
  • 15-20
  • 15-19