נגישות
 • מצא את הטיסה המושלמת לפורטוגל

טופס חיפוש, 2 שלבים. בשלב הראשון בחר סוג עסקה, בשלב השני הזן פרטי חיפוש. על מנת לבחור סוג עסקה אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 •    
 •  
 •  
 • מנוע חיפוש טיסות, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  1
  2
  3
  4
  5
  6
 • מנוע חיפוש טוס וסע, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
 • בחר תאריכים
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
 • מנוע חיפוש חבילות נופש, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  ניתן להזמין חדרים נוספים ו/או להוסיף תינוקות להזמנה לאחר חיפוש ובחירת המלון המבוקש
טיסות לפורטוגל
טיסות ליסבון

ליסבון

10/12/21 - 21/12/21

טיסות - סדירות

 

$307
טיסות לפורטוגל

ליסבון

12/12/21 - 20/12/21

טיסות - סדירות

 

$306
טיסות לליסבון

ליסבון

05/1/22 - 09/1/22

טיסות - שכר

4  לילות 

$435
נופש בליסבון

ליסבון

02/2/22 - 06/2/22

טיסות - שכר

4  לילות 

$435
מבצעים מיוחדים לפורטוגל
שלח

טיסות לפורטוגל

מגוון טיסות, חבילות, מלונות, והצעות משתלמות ביותר

טיסה לפורטוגל

נדמה כי פורטוגל היא מדינה שרוב התיירים עדיין לא גילו. מומחים בתחום התיירות מתייחסים אל פורטוגל בתור האחות הקטנה של ספרד, אך האמת היא שהיא הרבה יותר מגוונת ומורכבת מכפי שנהוג לחשוב. פורטוגל היא מדינה צבעונית, תוססת וייחודית הנמצאת בליבה של אירופה. במובנים רבים, פורטוגל יותר מזכירה מדינות כמו ארגנטינה או ברזיל מאשר מדינות מערביות. כיום רוב התיירות אל פורטוגל נמצאת בידי צעירים וחיילים משוחררים, אך אין סיבה שגם משפחות לא יגיעו למדינה ויקחו חלק בחוויה שהיא מאפשרת.
 

לא רק צעירים יכולים להזמין טיסה לפורטוגל

טיסה לפורטוגל מישראל עוצרת באחת המדינות באירופה בהתאם להסכמים של חברות התעופה. אפשר לנחות בעיר הבירה ליסבון או בפורטו, ולהמשיך מתוכן אל ערים נוספות. היות ומדובר על טיסות לפורטוגל עם עצירות ביניים, ישנה אפשרות לבדוק לגבי טיסה לפורטוגל עם עצירה ארוכה וכך לשלב בטיול יעד נוסף. מישראל מקיימות מספר חברות תעופה אירופאיות טיסות לפורטוגל, כגון SN ברוז', אליטליה, איר פורטוגל, טורקיש איירליינס, בריטיש איירוויז, לופטהאנזה, KLM, אייר פראנס וסוויס אייר. אלו הן חברות תעופה מוכרות המציעות טיסות לפורטוגל במחירים נוחים. יחד עם זאת, כדאי כאמור לבצע השוואה בין מסלולי טיסה לפורטוגל על מנת לנצל את הזמן בחופשה בצורה האופטימאלית.
 

 

נוף ואדריכלות ברמה הגבוהה ביותר

המראה הראשון בו נתקלים תיירים המגיעים לפורטוגל הוא נוף מרהיב ועוצר נשימה. למרות שהיא נמצאת ביבשת בעלת מאפיינים עירוניים, פורטוגל מצליחה להכניס צבע חדש ולייצג מנטאליות שונה. מזג האוויר בפורטוגל נוח כמעט בכל ימי השנה, מה שהופך את המדינה ליעד אידיאלי עבור משפחות עם ילדים. יש בפורטוגל בתי מלון מפוארים, מסעדות יוקרתיות ומרכזי קניות, אך גם לא מעט רחובות נסתרים, אתרים היסטוריים ואפשרויות בילוי ליליות. התפריט המקומי מבוסס על מאכלי ים כאשר כמעט בכל פינת רחוב ישנו מבנה אדריכלי מפואר המעיד על ההיסטוריה הארוכה של פורטוגל. מעבר לכך, פורטוגל מצליחה לשלב ברגישות בין השפעות נוצריות, מוסלמיות ויהודיות.


נחיתה ואפשרויות בילוי לאחר טיסות לפורטוגל

שדות התעופה הבינלאומיים של פורטוגל נמצאים בליסבון ובפורטו. זו היא מדינה מאוד מפותחת, ולכן בכל שדה תעופה ישנם אמצעי תחבורה רבים העומדים לרשות התיירים. מי שמגיע לפורטוגל לתקופה ארוכה יכול לשכור רכב ולטייל בין כפרים ועיירות, בעוד בביקור לתקופה קצרה עדיף לנסוע ישירות אל מרכזי הערים ולבלות בין אטרקציות ממוסדות. המטבע המקומי בפורטוגל הוא יורו, היא נחשבת לרפובליקה דמוקרטית והשפה הרשמית היא פורטוגזית. חובבי תרבות ואמנות יוכלו למצוא בליסבון את המוזיאון הלאומי לאמנות עתיקה, את מוזיאון הכרכרות ואת האקווריום הגדול ביותר באירופה. גם מבחינה ספורטיבית יש לפורטוגל המון מה להציע, עם שתי קבוצות כדורגל מפורסמות המשחקות בעיר הבירה – ספורטינג ליסבון ובנפיקה ליסבון.

 

 
טיסות לפורטוגל
דורג על ידי מירי גנות
5