נגישות

טיסות לסופיה

טיסה לסופיה

סופיה

03/12/20 - 06/12/20

טיסות - שכר

3  לילות 

$359
טיסות לסופיה

סופיה

06/12/20 - 13/12/20

טיסות - סדירות

 

$1487
טיסות סופיה

סופיה

03/12/20 - 06/12/20

טיסות - סדירות

 

$231
סופיה טיסות סדירות

סופיה

25/1/21 - 28/1/21

טיסות - שכר

3  לילות 

$339

מבצעים מיוחדים לסופיה

שלח

טיסה לסופיה

מגוון טיסות, חבילות, מלונות, והצעות משתלמות ביותר

טיסה לסופיה

בירת בולגריה מציעה לתיירים מישראל שילוב נדיר בין תרבות, אדריכלות, מחירים זולים ואווירה אורבנית. בשנים האחרונות הפכה בולגריה למדינה מאוד מבוקשת וניתן לראות זאת גם בכמות הטיסות המגיעות לאיזור. יחד עם זאת, ערי הנופש הן בדרך כלל ורנה או בורגס הקרובות לחופי הים. לעומת זאת, סופיה היא מחוז עצמאי הנמצא כמעט בליבה של בולגריה. מהבחינה הזו, טיסה לסופיה מיועדת בעיקר למי שמעוניין לגלות את ההיסטוריה של בולגריה דרך אתרי תיירות קלאסיים.
 

ההיצע של טיסות לסופיה

כמו בערים אחרות באירופה, גם לסופיה לא ניתן להזמין טיסה ישירה מישראל אך היצע חברות התעופה הנוחתות בעיר מאוד גדול. חברת טורקיש איירליינס טסה לסופיה עם עצירה באיסטנבול, טארום רומניין עוצרת בבוקרשט, אוסטריין איירליינס ואל על עוצרות בוינה והחברה הקפריסאית סייפרוס איירוויז עוצרת בלרנקה ובאתונה. המחיר הממוצע של טיסות לסופיה תלוי בעונה, בחברת התעופה ובכמות העצירות. בתקופות לא עמוסות המחיר של טיסה לסופיה יכול לעמוד על כמה מאות דולרים בלבד, אך לעיתים טיסה לסופיה יכולה להיות מוצעת גם במחיר של מעל אלף דולר. על מנת לבדוק טיסות לסופיה מומלץ ליצור קשר עם המומחים של Ypaymore ולקבל פרטים נוספים על היעד.

 

המשמעות ההיסטורית של סופיה

סופיה היא עיר מאוד עתיקה ואפשר לראות זאת בכל פינת רחוב. מהבחינה הזו, סופיה מבטיחה חוויה שהיא לא רק בולגרית באופיה, אלא אירופאית. העיר סופיה נכבשה על ידי רומא בשנת 29 לספירה, מה שמעיד על החשיבות האסטרטגית שלה. במהלך מלחמת העולם השנייה נכבשה סופיה על ידי הנאצים אך שוחררה על ידי ברית המועצות בספטמבר 1944. תושבי סופיה מודעים להיסטוריה העשירה של העיר שלהם ואפילו מאמינים בסיסמא "גדלה, אבל לא מזדקנת".
 

טיסות לסופיה ומפגש עם מקורות יהודים

טיסה לסופיה מבטיחה מפגש מרתק עם מנטאליות מיוחדת. הרבה מיהודי סופיה עלו לישראל עם קום המדינה, אך עד היום אפשר למצוא לא מעט אתרים יהודיים כגון בתי כנסת, רחובות ועוד. הקהילה היהודית בסופיה תמיד נחשבה לאחת הבולטות בעיר, אך יש בסופיה גם כנסיות, מסגדים ואתרי מורשת. למרות השינויים והתהפוכות, סופיה היא כיום עיר מודרנית וצעירה באופייה.
 

טיסה לסופיה למשפחות ולצעירים

כל אחד יכול למצוא מה לעשות בסופיה. משפחות המזמינות טיסה לסופיה מעדיפות להתמקד במבנים המיוחדים, בשוק העתיק, בשוק הנשים וכמובן במוזיאון להיסטוריה יהודית. לעומת זאת, צעירים המגיעים לעיר ישמחו לבלות במוזיאון הלאומי לתרבות ואפילו במוזיאון הלאומי לארכיאולוגיה. סופיה קרויה בפיהם של תושבי בולגריה "עיר הסטודנטים", וזאת בשל חיי הלילה הסוערים שלה. יש בסופיה מספר קמפוסים של אוניברסיטאות ומתחם בילויים גדול. המחירים בבולגריה יחסית זולים ולכן ניתן לטעום מכל מה שיש לסופיה להציע מבלי לחרוג ממסגרת תקציב הנקבעת מראש.

 

 
טיסה לסופיה
דורג על ידי אורטל גיל
5

 

סופיה - מזג אוויר

currentdaysun.png
שלישי ° 2 - ° 8
sunSmall.png
sunSmall.png
sunSmall.png
  • 1-9
  • 2-11
  • 2-11