נגישות
 • מצא את הטיסה המושלמת לשוויץ

טופס חיפוש, 2 שלבים. בשלב הראשון בחר סוג עסקה, בשלב השני הזן פרטי חיפוש. על מנת לבחור סוג עסקה אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 •    
 •  
 •  
 • מנוע חיפוש טיסות, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  1
  2
  3
  4
  5
  6
 • מנוע חיפוש טוס וסע, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
 • בחר תאריכים
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
 • מנוע חיפוש חבילות נופש, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  ניתן להזמין חדרים נוספים ו/או להוסיף תינוקות להזמנה לאחר חיפוש ובחירת המלון המבוקש
טיסות לשוויץ
שלח
טיסה לשוויץ

טיסות - סדירות

11.12.21 - 19.12.21


$302
הזמן
טיסות לשוויץ

טיסות - סדירות

19.12.21 - 26.12.21


$268
הזמן
טיסה לציריך

טיסות - סדירות

11.12.21 - 14.12.21


$302
הזמן

טיסות לשוויץ

מגוון טיסות, חבילות, מלונות, והצעות משתלמות ביותר

טיסה לשוויץ

טיסות לשוויץ מישראל מתאפשרות באמצעות שני מסלולים: ישיר ועם עצירות ביניים. מבחינת טיסות ישירות, חברות התעופה אל על וסוויס ישמחו להציע לכם קו טיסות לשוויץ ונחיתה בשדה התעופה של ציריך. לעומת זאת, טיסה לשוויץ עם עצירת ביניים ניתן להזמין בין היתר דרך אייר ברלין, טורקיש איירליינס ולופטהאנזה. מבחינת ישראלים גם טיסות אלו מגיעות לציריך אך כדאי לקחת בחשבון ביקור במספר ערים נוספות.
 

טיסות לשוויץ וביקור בערים מרשימות

ציריך היא אחת הערים המרכזיות של אירופה אך לא מפתיע לגלות כי בשוויץ יש ערים לא פחות מרשימות. בז'נבה למשל ניתן להתרשם ממרכזי כנסים ותערוכות בינלאומיות המייצגות תעשיות רבות ממון. ז'נבה היא יעד תיירותי מבוקש בקרב תושבי אירופה ובזכות מגוון של טיסות לשוויץ יכולים להגיע אליה גם ישראלים. האתרים המרכזיים בז'נבה הם בניין העירייה, ארמון האומות, הגן האנגלי ומוזיאון הצלב האדום. עיר נוספת שכדאי לשקול ביקור בה לאחר הזמנת טיסות לשוויץ היא באזל: בה הקים הרצל את מדינת היהודים. החודשים יוני עד ספטמבר הם התקופה המומלצת לביקור בבאזל, אשר בה לצד מבנים מרהיבים גם לא מעט מוזיאונים ופסטיבלים תקופתיים על פי מיטב המסורת השוויצרית.
 

תיירות לכל הקהלים

בשוויץ יש המון יעדים המבטיחים לכל מטייל חוויה איכותית ובלתי מתפשרת. תושבי שוויץ שומרים על הניקיון ועל הבטיחות של האורחים, ובכל עיר ניתן למצוא בתי מלון בדרגות תיירות משתנות. ניתן להזמין טיסות לשוויץ מישראל ולאחר מכן לתכנן טיול במדינה כולה: אפשר להתחיל באלטרהיין או בריג, אך אסור לוותר גם על יעדים כמו הערים בריג, לוצרן, אסקונה, ברן, לוגאנו וסנט מוריץ היוקרתית. טיסה לשוויץ מאפשרת טעימה מאיכות החיים ברמה הגבוהה ביותר. ניתן להרגיש זאת כבר במהלך הטיסה והצפייה בנופים המרהיבים של המדינה, אך בעיקר עם הנחיתה והיחס בשדה התעופה.
קיימת גם אופציה של טיולי אופניםם בשוויץ, ובאפשרותכם לבחור מגוון מסלולי טיולי אופניים בשוויץ.
 

טיסה לשוויץ ונחיתה בציריך

שדה התעופה של ציריך ממוקם במרחק של 10 ק"מ ממרכז העיר וניתן לעבור בין שני המקומות באמצעות רכבת, שירות שאטל או תחבורה ציבורית. רבים מעדיפים טיול עצמאי בין הכפרים והנופים הציוריים של שוויץ ולכן תוכלו לשכור רכב כבר בשדה התעופה. לאחר מכן ניתן לבחור האם לבסס את הטיול על הרי האלפים, על מפלים, פארקים, אגמים או דווקא כפרים. כל אלו הופכים את שוויץ למדינה יוצאת דופן מבחינת האווירה שהיא משרה על התיירים. טיסה לשוויץ היא פיתרון מושלם לבני זוג המחפשים אחר נופש רומנטי, אך גם משפחות יכולות לנצל את מה שיש לה להציע. שוויץ היא ללא כל ספק מדינה ציורית והאוויר הבריא שלה מבטיח ספיגה מלאה של התרבות. לאורך ההיסטוריה תמיד שמרה שוויץ על מעמד מיוחד בקרב מדינות אירופה, וכעת הגיע הזמן שגם ישראלים יגלו את הקסם הייחודי שלה.

חדש!!! טיול משולב לשוייץ ואיטליה 

 

 

 
טיסות לשוויץ
דורג על ידי אלעד דגן
5

 

ציריך - מזג אוויר

currentdayrain.png
שבת °
Not Found