נגישות
 • מצא את הטיסה המושלמת לטורונטו

טופס חיפוש, 2 שלבים. בשלב הראשון בחר סוג עסקה, בשלב השני הזן פרטי חיפוש. על מנת לבחור סוג עסקה אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 •    
 •  
 •  
 • מנוע חיפוש טיסות, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  1
  2
  3
  4
  5
  6
 • מנוע חיפוש טוס וסע, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
 • בחר תאריכים
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
 • מנוע חיפוש חבילות נופש, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  ניתן להזמין חדרים נוספים ו/או להוסיף תינוקות להזמנה לאחר חיפוש ובחירת המלון המבוקש

טיסות לטורונטו

שלח
טיסה לטורונטו

טיסות - סדירות

30.05.22 - 25.06.22


$781
הזמן
טיסות לטורונטו

טיסות - סדירות

06.06.22 - 10.06.22


$1207
הזמן
טיסות לטורונטו

טיסות - סדירות

27.05.22 - 10.06.22


$747
הזמן

טיסות לטורונטו - מבקרים בקנדה

מגוון טיסות, חבילות, מלונות, והצעות משתלמות ביותר

טיסה לטורונטו - מבקרים בקנדה

טיסות לטורונטו מיועדות לקהל יעד רחב ומגוון. ישנם אנשי עסקים אשר מתחילים עם טורונטו את הביקור ביבשת אמריקה הצפונית, לעומת תיירים המגיעים לקנדה ביחד עם המשפחה. למרות שמדובר על מדינה יחסית קרה, טיסות לטורונטו נוחתות ביעד הערוך לאקלים גשום וחורפי. מהסיבה הזו ניתן למצוא טיסות אטרקטיביות לטורונטו בכל התקופות בשנה.
 

חברות התעופה הטסות לטורונטו מישראל

ישנן חברות תעופה רבות המציעות טיסה לטורונטו מישראל וביניהן אליטליה, אוסטריין איירליינס, בריטיש איירוויז וטורקיש איירליינס. כל הטיסות הללו עוצרות ביעדי ביניים בהתאם לנמלי האם של חברות התעופה. לדוגמא, חברת טרנסאירו טסה לטורונטו דרך מוסקבה, בעוד דלתא האמריקאית מציעה טיסה לטורונטו דרך אמסטרדם. אייר פראנס טסה לטורונטו דרך פריס וניו יורק, סוויס מציעה טיסות לטורונטו דרך ציריך וניו יורק, אייר קנדה דרך פרנקפורט, SN ברוז' דרך בריסל, יו אס איירוויז דרך פילידלפיה ולופטהאנזה דרך פרנקפורט. בריטיש איירוויז חביבה מאוד על ישראלים המחפשים טיסה לטורונטו משום שהיא עוצרת בלונדון ובניו יורק.
 

טיסה לטורונטו - היתרונות בטיסה ישירה

החברות אל על ואייר קנדה מציעות טיסות לטורונטו ישירות מישראל. טיסה זו לקנדה נוחתת בשדה התעופה המרכזי של טורונטו הממוקם במרחק של חצי שעה נסיעה ממרכז העיר. הטיסות הישירות אורכות מעל 12 שעות אך הן מתאפיינות בתנאים נוחים וחבילות בידור מלאות. מבחינת תיירים המגיעים אל אמריקה וקנדה לתקופה קצרה, טיסות ישירות הן אופציה משתלמת. עם זאת, מחיריהן של הטיסות הללו גבוה יותר.

היתרונות של טורונטו

לטורונטו יש המון יתרונות בתור יעד תיירותי. חלק אחד של העיר מציע מוזיאונים, בתי מלון יוקרתיים, מסעדות ברמה גבוהה ומרכזי קניות, בעוד חלק אחר מייצג את תרבות השוליים ומציע תיאטרון פרינג' ייחודי, מופעים מוזיקליים, גלריות לאמנות ועוד. טורונטו מזוהה עם השפים המוכרים בעולם ואפילו בבתי הקפה אפשר למצוא תפריטים מפוארים. מעבר לכך, טורונטו היא יעד קלאסי עבור משפחות עם ילדים. מפלי הניאגרה בגבול עם ארצות הברית, מגדל CN ממנו ניתן לצפות על כל קו הרקיע של העיר ועיר שלמה אשר נבנתה מתחת לרחובות מבטיחים כי למשפחה לא יהיה רגל דל.

עיר תוססת ומתקדמת

התקופה המומלצת להזמנת טיסות לטורונטו מתחילה בחודש יוני ומסתיימת בספטמבר. בחודשים אלו מתקיימים בעיר פסטיבלים רבים, אשר מפגישים בין יוצרים ואמנים מכל רחבי העולם. קל מאוד להתמצא בטורונטו ולאחר נחיתה של טיסות ניתן להגיע בקלות אל מרכזי הערים ואתרי התיירות. בתוך שדה התעופה אליו מגיעות טיסות לטורונטו מישראל ניתנים שירותי השכרת רכב, החלפת כספים, מוניות ועוד. התחבורה הציבורית בטורונטו היא בין המתקדמות והמפותחות בעולם. קנדה היא המדינה השנייה בגודלה בעולם ולכן ניתן להגיע לטורונטו ולהתחיל ממנה את הביקור ביבשת הצפונית. טורונטו משלבת בצורה מושלמת בין אורבניות מתפרצת, טכנולוגיה חדשנית ותרבות עשירה ויוצאת דופן.

טורונטו - מזג אוויר

currentdayrain.png
חמישי °
Not Found

מידע נוסף שעשוי לעניין אתכם:
מידע נוסף אודות נחיתת טיסות בטורונטו והיעדים שאסור לכם לפספס