נגישות
 • חופשה בהולנד עם הילדים

 • למה לשלם יותר

טופס חיפוש, 2 שלבים. בשלב הראשון בחר סוג עסקה, בשלב השני הזן פרטי חיפוש. על מנת לבחור סוג עסקה אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 •    
 • מנוע חיפוש טיסות, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  1
  2
  3
  4
  5
  6
 • מנוע חיפוש חבילות נופש, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  ניתן להזמין חדרים נוספים ו/או להוסיף תינוקות להזמנה לאחר חיפוש ובחירת המלון המבוקש

חופשה בהולנד עם ילדים

החופשה המושלמת שלכם מתחילה בהזמנת חופשה מתאימה לבני משפחתכם ולכם, שהרי בחירה בחופשה מתאימה ונכונה בעבור הנופשים בה היא הקובעת את ההנאה מהחופשה ואת נוחיותה. על כן, לפני שבוחרים בהזמנת חופשה כזו או אחרת יש לעבור על הטיפים החשובים לחופשה עם ילדים.

גילאי הילדים

חופשה בהולנדגילאי הילדים הם פקטור חשוב מאוד בבחירת חופשה מושלמת בעבורם, שכן ישנן אטרקציות רבות ופעילויות שונות אשר מגבילות את גילאי המשתתפים בהן. כך שתוכלו להפסיד זמן יקר וכסף בהזמנת חופשה עם אטרקציות שלא מתאימות לכם. על כן, מומלץ לערוך בדיקה מסודרת וחקר מקדים לבדיקת מקומות מתאימים לגילאי הילדים (בדיקות אלו ניתן לעשות ישירות אל מול ספקי השירות השונים, אל בעקיפין באתרי טיולים שונים המספקים מידע נרחב ומקצועי זה כחלק משירותיהם). 

תחומי עניין של בני המשפחה לטיול בהולנד

אם יש לכם תחומי עניין משפחתיים ממוקדים, הרי זה מבורך! שהרי תוכלו לבחור יעד ממוקד ומותאם באופן מדויק לאהבתכם ולתחומי העניין שלכם.

תחבורה בהולנד

התחבורה הציבורית עם ילדים היא קשה ועיתים אף מאוסה, בשל כך שהיא דורשת אחריות נרחבת בכל דקה ודקה ממהלך הנסיעה, ואילו השכרת רכב לעומתה מאפשרת לנו נוחות ובטיחות ללא פשרות, בעבורנו ובעבור בני משפחתנו בחופשה בכפר נופש בהולנד.

מלונות או השכרת דירות בהולנד

מספר הנפשות בטיול הוא אשר קובע לרוב בבחירת מקום הלינה (מספר נפשות מועט יאפשר שהות בבית מלון ללא השקעת תקציב גדולה ומוגזמת ואילו מספר נפשות גדול יחייב בהוצאה כלכלית גבוהה אשר תצריך פתרון חסכוני כהשכרת דירות וכד'), ואופציה נוספת יכולה להיות כפרי נופש בהולנד.

טיסות וחבילות נופש להולנד

בשנים האחרונות ניתן לראות כי הזמנת חבילות נופש משפחתיות לחו"ל בכלל ולהולנד בפרט נמצאות במגמת עליה מואצת הן בשל מחיריהן והן בשל נוחיותן. סמל ההיכר של חבילות נופש בעולם הוא ללא ספק הזמנת חבילת טיול משפחתי להולנד, בכל רחבי העולם ישנו ביקוש נרחב לטיולי משפחות להולנד, שכן טיול משפחות להולנד אוצר בתוכו אפשרויות טיול רבות המתאימות לילדים ולמבוגרים כאחד. כמובן שניתן גם לעלות עם כל המשפחה על טיסה לאמסטרדם ואחרי שנוחתים בעיר, להמשיך לטייל עצמאית. 

טיול מאורגן או תכנון עצמאי

טיול מסוג זה הינו טיול תלוי תקציב, מחירים ועוד גורמים רבים ושונים. תוכלו לקרוא על ההבדלים בין שני סוגי הטיול כאן - מה עדיף, טיול מאורגן או עצמאי?

הולנד עם ילדים המלצות לאטרקציות ומקומות מיוחדים שבהם חייבים לבקר עם הילדים

הולנד עם ילדים הוא טיול מופלא לחופשה משפחתית בהולנד, בטיול זה תוכלו ליהנות ממגוון נרחב של אטרקציות מובילות הכוללות : 
 • כפר השעשועים אפטלינג
 • הולנד המיניאטורית ב אטרקציות לילדים בהולנד. 
 • פארק פאן פורסט
 • כפר טחנת הרוח
 • מוזיאון "בארנהיים"
 • שוק הגבינות באלקמר
 • כפר הדייגים
הורים צעירים בנפשם יוכלו להינות בהולנד משלל אטרקציות ובילויים שאמסטרדם מציעה לתיירים, מומלץ להגיע עם זוגות חברים כך שחלק מההורים יוכלו להישאר עם הילדים כשאתם יוצאים לבלות.


חופשה בהולנד עם הילדים
דורג על ידי שירי לביא
5
שלח