נגישות

טיולים מאורגנים משפחתיים לקניה ברגע האחרון

מבצעים מיוחדים עבור מאורגנים לאפריקה

שלח
טיול מאורגן לקניה
טיולים מאורגנים לקניה
טיולים משפחתיים מאורגנים לקניה

טיולים מאורגנים לקניה

מגוון טיסות, חבילות, מלונות, והצעות משתלמות ביותר לקניה

טיול מאורגן לקניה - המדריך המלא

 
אין דרך טובה יותר לבלות עם המשפחה מאשר להגיע אל יעד רחוק, אקזוטי ומפורסם. ביבשת קניה נוחתים מדי שנה מיליוני תיירים מאושרים אשר מעוניינים לראות מקרוב את פלאי הטבע. טיול משפחות לקניה מציע גם להורים עם ילדים לקחת חלק בחוויה הזו. טיול משפחות לקניה מאפשר את נקיטת אמצעי הבטיחות הטובים ביותר, ניתן לקיים אותו בחודשים מגוונים והוא מציע הרפתקאה מסוג שונה לחלוטין. בין שבטי הנודדים, שבטי החקלאים וכפרי המדבר תוכל המשפחה ליהנות גם משמורות טבע מרתקות. המחירים של טיול משפחות לקניה כוללים מלבד ההגעה אל היעד גם לינה, כלכלה, אספקה של מים מינרלים במהלך טיולי הרכב בספארי, תחבורה, דמי כניסה לאתרים, ביקור באטרקציות ועוד.

 

מסלול אפשרי במהלך טיול מאורגן לקניה

ישנן דרכים רבות לקיים מסלולי טיול מאורגן לקניה עבור משפחות. בכל מקום בו תעצרו עם המשפחה תגלו נוף עוצר נשימה, מגוון של חיות וכמובן אתרים אפריקאיים אותנטיים. נהוג להתחיל טיול מאורגן לקניה למשפחות עם נחיתה בניירובי ונסיעה אל יער הגשם בהר קניה, ישיבה במרפסת וצפייה בבעלי חיים. לאחר מכן נערכת נסיעה אל שמורת סמבורו כאשר המטרה היא בין היתר לחצות מפלים, רכסים ועמקים על מנת לצפות בלהקות פלמינגו, אנטילופות ובבונים. חלק מטיולי המשפחות משלבים מעקב אחר הטורפים הגדולים של יבשת אפריקה ומפגש עם אנשי השבטים. התרבות האפריקאית היא חלק בלתי נפרד מהטיול בקניה ולכן כדאי להגיע עם המשפחה ולחשוף את הילדים אל השפעות חדשות.
 
 

מידע שימושי לפני טיולים מאורגנים לקניה

לפני שמזמינים טיול מאורגן לקניה למשפחה כדאי לדעת מספר דברים חשובים. ראשית, קניה דורשת אשרת כניסה אותה ניתן להנפיק בקונסוליה ברמת גן או עם הנחיתה בניירובי. אפשר להגיע אל קניה כל השנה, כאשר העונות היבשות הן דצמבר עד פברואר ויוני עד אוקטובר. העדרים הגדולים של בעלי החיים נמצאים בקניה מאמצע יולי ועד אוקטובר ואפשר לראות בעיקר גנו וזברות. המטבע המקומי בקניה נקרא "שילינג קנייתי", מתח החשמל עומד על 220 וולט והשקעים הם אנגליים גדולים ולכן כדאי להצטייד במתאמים אוניברסלים. השעון בקניה מקדים את ישראל בשעה אחת לפי שעון החורף, ברוב בתי המלון ניתן לערוך שיחות בינלאומיות מהקבלה וישנה תקשורת אפשרית בטלפונים סלולאריים מאיזור ניירובי, הר קניה ונקורו.
 
 

קחו איתכם זכרונות מקניה לכל החיים

טיול משפחות לקניה הוא ללא ספק היהלום שבכתר יבשת אפריקה. אין דרך לתאר את האושר של ילדים והורים אשר מצליחים לחוות יחד טיול משפחות לקניה. המזכרות, החוויות, התמונות והסרטונים איתם חוזרים לאחר טיול משפחות לקניה נשמרים בזיכרון לכל החיים. אל תוותרו על החלום של הילדים והזמינו בהקדם טיול משפחות לקניה. זכרו כי רק כך תוכלו לחבר את המשפחה אל ערכי הטבע האמיתיים של אחת המדינות היפות ביותר בעולם כולו.

יוהנסבורג - מזג אוויר

currentdaysun.png
רביעי ° 22 - ° 23
sunSmall.png
sunSmall.png
rainSmall.png
  • 19-31
  • 17-26
  • 18-28