נגישות
 • מציאת טיול מאורגן ללפלנד המתאים לך ביותר

טופס חיפוש, 2 שלבים. בשלב הראשון בחר סוג עסקה, בשלב השני הזן פרטי חיפוש. על מנת לבחור סוג עסקה אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 •    
 •  
 •  
 •  
 • מנוע חיפוש מאורגנים, הזן פרטים:
 • מנוע חיפוש טיסות, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  1
  2
  3
  4
  5
  6
 • מנוע חיפוש חבילות נופש, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  ניתן להזמין חדרים נוספים ו/או להוסיף תינוקות להזמנה לאחר חיפוש ובחירת המלון המבוקש
 • בחר תאריכים
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
 • מנוע חיפוש טוס וסע, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים

טיולים מאורגנים ללפלנד ברגע האחרון

טיולים מאורגנים
טיולים מאורגנים
טיולים מאורגנים
שלח

טיולים מאורגנים ללפלנד


אתם צמאים לחוויה שעוד לא חוויתם כמוה מעולם ותוהים לאן כדאי לכם לנסוע הפעם? אם כך, אנחנו מציעים לכם לחשוב מחוץ לקופסה ולנסוע ליעד צפוני וזוהר, הלו היא לפלנד הנפלאה. מדובר על ממלכת קרח ש לממש, כך שאין ספק שכבר מהרגע הראשון כשתגיעו למקום אתם תראו שמחכה לכם חוויה שונה ואחרת. זה חבל ארץ מקסים עם נופים מרהיבים ועם אינספור אטרקציות למבקרים, אז למה שלא תירשמו עוד היום לחוויה של טיול מאורגן ללפלנד? יש כאן חוויות טבע מרהיבות ואפילו ההיכרות עם תושבי המקום תהיה מעניינת עבורכם כי הם פשוט רואים את העולם אחרת. הזוהר הצפוני יתגלה אל מול עיניכם במלוא הדרו ועם כל בעלי החיים המופלאים שחים בו כך שאין ספק שזו יכולה להיות חופשה חלומית ויוצאת דופן במיוחד.

אטרקציות לכל אורך הטיול בלפלנד


טיולים מאורגנים ללפלנד הם חוויה בלתי נשכחת לא רק בגלל הנופים היפים אלא גם בגלל האטרקציות שמחכות למטיילים. תוכלו ליהנות מרכיבה מטורפת על אופנועי שלג שעוד לא ראיתם כמותם ותוכלו לפגוש את כלבי האסקי המפורסמים. טיולים מאורגנים ללפלנד גם כוללים בדרך כלל ביקור בפארק המפל הקפוא ואירוח מפנק במיוחד בכפר הרשמי של סנטה קלאוס. טיול מאורגן ללפלנד זו חוויה שתוכלו להחליט האם אתם רוצים לחלוק אותה עם הילדים או שאתם מעדיפים לנסוע לבד, שכן בכל הרכב כזה החוויה שלכם תהיה שונה. אין ספק שהילדים שלכם, כמוכם, יוכלו ליהנות מאוד מהבילוי הזה כך שאם אתם צמאים לבילוי משפחתי, אין ספק שלנסוע ביחד ללפלנד זו בחירה נכונה.

למה כדאי לנסוע דווקא בטיול מאורגן? 


אפילו אם אתם לא שייכים לאותם האנשים שאוהבים לנסוע במסגרת טיולים מאורגנים, במקרה של לפלנד בהחלט כדאי יהיה לחשוב על האפשרות של טיול מאורגן. אתם תראו שיהיה לכם הרבה יותר פשוט להסתדר במקום הקפוא הזה אם יהיה איתכם מדריך שמכיר את כל המקומות הכי חשובים באזור. בנוסף לכך, גם במקרה של טיול מאורגן ללפלנד, כמו כל טיול מאורגן אחר, ידאגו בשבילכם לכל הפרטים. זה אומר שלא יהיה עליכם לחשוב איך מגיעים ממקום למקום וגם לא תצטרכו לתת דעתכם על בחירת בתי המלון. למעשה מי שיארגן עבורכם את הטיול ידאג לכל הפרטים האלה, אז למה לחשוב פעמיים? אומנם זה נכון שטיול מאורגן למקום כמו לפלנד זו לא הוצאה כלכלית קטנה, אך מצד שני, זו חוויה לכל החיים. לכן כדאי יהיה לחשוב היטב האם אתם רוצים לחלוק את הרגעים האלה עם הילדים או רק ביניכם. בנוסף לכל אלה, אנחנו מאוד ממליצים לכם לשים לב עם איזו חברת טיולים אתם נוסעים ללפלנד כי אין ספק שמגיע לכם לקבל תמורה מלאה על התשלום שאתם עומדים לשלם.