נגישות
 • חבילות נופש לפסח
 • חבילות טוס וסע
 • חבילות טיסה, מלון ורכב

 • חבילות ספא

טופס חיפוש, 2 שלבים. בשלב הראשון בחר סוג עסקה, בשלב השני הזן פרטי חיפוש. על מנת לבחור סוג עסקה אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 •    
 •  
 •  
 • מנוע חיפוש טיסות, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  1
  2
  3
  4
  5
  6
 • מנוע חיפוש טוס וסע, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
 • בחר תאריכים
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
 • מנוע חיפוש חבילות נופש, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  ניתן להזמין חדרים נוספים ו/או להוסיף תינוקות להזמנה לאחר חיפוש ובחירת המלון המבוקש
מבצעים מיוחדים
שלח

חבילות נופש בפסח

מגוון טיסות, חבילות, מלונות, והצעות משתלמות ביותר

חג הפסח הוא הזדמנות מצוינת לצאת לחופשה. בבתי הספר ובמוסדות ההשכלה הגבוהה אין לימודים, רוב העסקים והחברות מספקות לעובדים ימי חופש, החג ארוך יחסית והתקופה היא תחילת האביב ולכן אידיאלית להזמנת נופש. מעניין לראות כי בשנים האחרונות ישנו מגוון עצום של חבילות נופש לפסח. בעבר נהוג היה לצאת לחופשה ביעדים קרובים או ביעדים פופולאריים בלבד, אך כיום ניתן לתאם חבילות נופש לפסח לכל העולם בדרכים ייחודיות.

 

חבילות נופש בפסח לאירופה: מחירים משתלמים ותנאים נוחים

 
האפשרות הראשונה לטוס לחו"ל בפסח היא באמצעות הזמנת חבילות. מבחינת מחירים ומבנה, חבילות נופש לפסח בפריז לדוגמא כוללות שלושה לילות, ארוחת בוקר, טיסה בשעות נוחות ולינה במלון במיקום אטרקטיבי. לעומת זאת, חבילות נופש לפסח ליעדים אחרים באירופה כמו אמסטרדם או ברלין יעלו מעט פחות. כמו בשאר ימי השנה, ברצלונה נשארת יעד מאוד מבוקש עבור ישראלים וחבילות לעיר בפסח מוצעות על בסיס ארבעה לילות, העברות ומלון הכל כלול.
 

מה דעתכם על חופשה מיוחדת בכפר נופש?

 
אפשרות נוספת להזמין חבילות נופש לפסח היא מיוחדת יותר, וכוללת את כפרי הנופש של איטליה, הולנד, בלגיה, היער השחור, וילות בטוסקנה, נופש בסלובניה ועוד. המאפיינים של חופשה מן הסוג הזה הם יציאה מהשגרה, היכרות עם יעדים חדשים ובילוי שקט באינטימי. רוב האטרקציות סביב סוג כזה של חבילות נופש לפסח תלויות במנהגים המקומיים. מעבר לכך, ניתן להגיע אל כפרי הנופש ולהמשיך משם אל יעדים מרכזיים אחרים.
 

חבילות בהזמנה מראש

 
הביקוש לחבילות נופש בזמן חג הפסח גבוה ולכן כדאי לבצע את ההזמנה מראש. במידה ומבקשים לטוס לארצות הברית כדאי להתחיל בתהליך בקשת הויזה כבר בחודשים דצמבר- ינואר. מעבר לכך, יש להיכנס אל אתרי האינטרנט המציעים חבילות ולבדוק את המחירים. חבילות הכל כולל הן דוגמא מצוינת לפיתרון אשר רלוונטי עבור משפחות, אך ישנן גם הצעות נוספות כמו דילים או חבילות "טוס וסע".
 

טיסות לכל מקום ברחבי העולם

 
לסיכום, חופשה בחו"ל בפסח היא מנהג ישראלי מוכר. לחופשה בפסח יש יתרונות רבים, המתנקזים לכדי חבילות אטרקטיביות. כל אחד יכול למצוא לו ולמשפחתו חופשה בחו"ל במהלך הפסח, גם אם הוא שומר על כשרות. אופי החופשה תלוי במידה רבה בצרכים ובדרישות של התיירים. חלק מהישראלים יעדיפו לטוס למקום קרוב באירופה, לעומת אחרים אשר ינצלו את ימי החופש ויטוסו לארצות הברית. טיסות בפסח מוצעות לניו יורק ולמיאמי, מהן ניתן להתרשם במשך ימים ארוכים. כדאי להקפיד על הזמנת טיסות או חבילות נופש בהקדם, על מנת לשריין מקום וליהנות ממחירים נמוכים. במידה ואתם מעוניינים לצאת לחופשה עם חברים או עם המשפחה המורחבת, בצעו את ההזמנה בתיאום וכך תוכלו להיות בטוחים כי יהיה לכם מקום על אותה טיסה ובאותו המלון.

לונדון - מזג אוויר

currentdayrain.png
חמישי °
Not Found