נגישות
 • מצא את החופשת סקי המושלמת לאנדורה

טופס חיפוש, 2 שלבים. בשלב הראשון בחר סוג עסקה, בשלב השני הזן פרטי חיפוש. על מנת לבחור סוג עסקה אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 •    
 •  
 •  
 • מנוע חיפוש טיסות, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  1
  2
  3
  4
  5
  6
 • מנוע חיפוש טוס וסע, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
 • בחר תאריכים
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
 • מנוע חיפוש חבילות נופש, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  ניתן להזמין חדרים נוספים ו/או להוסיף תינוקות להזמנה לאחר חיפוש ובחירת המלון המבוקש

סקי ברגע האחרון - אנדורה

שלח

חופשת סקי איכותית מתחילה באנדורה

חופשת סקי בנסיכות אנדורה יכולה להיות פיתרון נהדר עבור מי שמעוניין בחוויה יוצאת דופן. חשוב להדגיש כי בניגוד לאתרים אחרים, אנדורה היא מדינה המקבלת בזרועות פתוחות גם חובבי סקי ללא ניסיון. אפשר להגיע אל אנדורה עם רקע כללי בלבד, להצטרף אל קבוצות מדריכות ולקחת חלק במסלולי סקי איכותיים. אנדורה נמצאת בדרום-מערב אירופה ובאיזור שבין צרפת לספרד. היא קרובה יחסית לישראל ולכן ניתן לטוס אליה גם לתקופות קצרות. זו מדינה משגשגת מבחינה תיירות, עם עשרות אטרקציות ומוקדי בילוי. הסיבה לכך שהיא נחשבת אתר סקי מבוקש היא המיקום הגיאוגרפי. אנדורה נמצאת בהרי הפירנאים המזרחיים והנקודה הגבוהה ביותר בה מגיעה לגובה של 2,946 מטרים. האקלים באנדורה הוא ממוזג ביחס למדינות שכנות ובחורף יורד הרבה מאוד שלג.
 

מסלולי סקי באנדורה

סקי באנדורה כולל התנסות במספר מסלולים שונים. יש באנדורה הרבה אתרים המציעים תנאים נוחים עבור חובבי הסקי, משפחות, צעירים ובני זוג המחפשים אחר חופשה רומנטית בתיבול פעילויות אקסטרים. היות והמדינה מקדישה את עצמה לענף השירותים ומתבססת על תיירות, ניתן להרגיש בחום אנושי מכל פינה ובכל אתר סקי. תושבי אנדורה משפרים את חווית החופשה ומצליחים להתחרות עם אתרי הסקי המפורסמים ביותר בעולם. למעשה, חופשה סקי באנדורה אהובה על גולשים מתקדמים ומתחילים וכל אחד יכול למצוא במדינה את מבוקשו.
 

כללים להזמנת חופשת סקי מוצלחת באנדורה

על מנת לתאם ולהזמין חופשה מוצלחת של סקי באנדורה כדאי לזכור מספר כללי מפתח. ראשית, חשוב מאוד להגדיר את הצרכים והמטרות של הגולשים. כאמור, יש מסלולי סקי באנדורה אשר אינם מתאימים לכל אחד, לעומת מסלולים אחרים המיועדים בעיקר למתחילים. בדקו מה הרמה שלכם והשוו את הדרישות לסוגי המסלולים הקיימים. שנית, נסו להתייעץ עם כמה שיותר אנשי מקצוע טרם הזמנת חופשת סקי באנדורה. מדריכי סקי מיומנים יוכלו להמליץ לכם על אתרים המתאימים לרמתכם ולגובה התקציב. לבסוף, קחו בחשבון את מזג האוויר הקריר של אנדורה. קחו בגדים חמים ואל תשכחו לדאוג גם לילדים או לאורחים נוספים המגיעים אתכם על מנת להתנסות בפעילויות סקי באנדורה.


באילו אטרקציות ניתן לבקר מלבד אתרי סקי?

מלבד אתרי הסקי המפוארים והמבוקשים מציעה אנדורה עוד שורה ארוכה של אטרקציות. אפשר לגוון פעילויות סקי באנדורה עם רכיבה על סוסים, טיולי ג'יפים וביקור באתרי טבע ונוף מרהיבים. מצד שני, רוב האתרים פתוחים בקיץ ומהווים אלטרנטיבה עבור סקי באנדורה. גם את הבדיקה הזו כדאי לבצע מראש ולא לחכות לרגע האחרון. לסיכום, חופשה באנדורה מבטיחה וגם מקיימת עבור כל חובבי הסקי ללא יוצא מן הכלל. אין צורך בתקציב גבוה או בחופשה ארוכה על מנת לטוס לאנדורה. המדינה קרובה לישראל וכל מי שרוצה להתנסות בסקי מוזמן להצטרף לחוויה הלבנה.
 

אנדורה - מזג אוויר

currentdayrain.png
חמישי °
Not Found