נגישות
 • מצא את החופשה המושלמת ללונדון

 • חבילות טוס וסע
 • חבילות טיסה, מלון ורכב

 • חבילות ספא

טופס חיפוש, 2 שלבים. בשלב הראשון בחר סוג עסקה, בשלב השני הזן פרטי חיפוש. על מנת לבחור סוג עסקה אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 •    
 •  
 •  
 • מנוע חיפוש טיסות, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  1
  2
  3
  4
  5
  6
 • מנוע חיפוש טוס וסע, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
 • בחר תאריכים
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
 • מנוע חיפוש חבילות נופש, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  ניתן להזמין חדרים נוספים ו/או להוסיף תינוקות להזמנה לאחר חיפוש ובחירת המלון המבוקש

הרגע האחרון ללונדון

מבצעים מיוחדים ללונדון

שלח

מידע על ספרד

מגוון טיסות, חבילות, מלונות, והצעות משתלמות ביותר לשבוע הקרוב

איך מתכננים טיולי משפחות לספרד?

 
טיולי משפחות לספרד הן הלהיט התיירותי של השנים האחרונות. כיום ניתן לתכנן טיולי משפחות לספרד על פי צרכים ספציפיים. לדוגמא, אם מטרת הטיול היא חגיגת בר מצווה לילד – ביקור בקאמפ נואו וצפייה במשחק כדורגל של ברצלונה יהיו המתנה המושלמת. שפה, שדות תעופה ותחבורה 
 
מעבר לכל, טיולי משפחות לספרד מתאפיינים בהתמצאות קלה. שדות התעופה העיקריים של ספרד הם נמל התעופה של ברצלונה, נמל התעופה בראחס של מדריד ונמל התעופה פאלמה דה מיורקה. התחבורה הציבורית בספרד נחשבת מפותחת מאוד, ניתן להגיע בקלות מעיר לעיר בעזרת רכבת או השכרת רכב ובתוך הערים עצמן יעמדו לרשותכם קווי אוטובוסים ומוניות 42 שעות ביממה.
 

מזג האוויר בערים המרכזיות של ספרד

 
המטבע המקומי בספרד הוא יורו, וברוב הערים מזג האוויר הוא בעל אקלים ים תיכוני. במידה ואתם מתכננים את רוב הטיול שלכם במדריד, דעו כי בחודשי החורף ובעיקר עם רדת השמש עשויים שלגים ורוח קרה להפריע לטיולים רגליים אך בעונות החמות הטמרפטורות חוצות את קו 24 המעלות. המשקעים שיורדים במדריד הם בעיקר בעונות המעבר, לכן כדאי להגיע אליה באביב. טיולי משפחות לספרד בהם הנחיתה היא בברצלונה מיועדים לחודשי הקיץ יוני עד אוגוסט. בתקופה הזו מזג האוויר בעיר נוח יותר, למרות שגם בחורף הטמפרטורות לא עולות מעל 8 מעלות.
 

טיסות לספרד ועונה מומלצת

 
טיסות סדירות ממריאות מישראל לספרד על בסיס יומיומי. מישראל מתקיימות טיסות ישירות של אל על, איבריה וישראייר לברצלונה, כאשר החברות אל על ואיבריה מציעות גם טיסות למדריד. לעיתים ניתן להשיג טיסות שכר ישירות למדריד, אך כל שאר האפשרויות והטיסות עם חברות זרות מחייבות עצירת ביניים. ניתן להגיע לספרד כל השנה אך העונה המומלצת עבור משפחות היא מאי ויוני, כאשר המחירים נמוכים והעומס יורד. לאחר מכן ניתן להגיע גם בחודשים ספטמבר עד אוקטובר.
 

שמורות טבע, ערים וחופים

 
בעת תכנון טיולי משפחות לספרד יש להחליט מהו הסגנון הרצוי. משפחות אשר מעוניינות ליהנות מהטבע צריכות להתחיל את הטיול בצפון ספרד, בעיקר באזור הפירנאים. שם חובה לצאת למסלולי טבע יחד עם הילדים או לבקר בשמורת אייגס טורטס. טיולים אורבניים יכולים להיערך מלבד בברצלונה ובמדריד גם בפיגרס. בעיר הזו ממוקם מוזיאון צעצועים מיוחד, אליו אפשר לקחת ילדים מגיל 3 ומעלה.
 

היתרון של טיולי משפחות לספרד בצורה מאורגנת

 
אי אפשר להתעלם מהרחובות וההיסטוריה של ספרד, ובטח שלא מבתי הקפה או המסעדות, ולכן אחת הדרכים להספיק הכל היא להזמין טיול מאורגן. היות וספרד מציעה שילוב קלאסי בין תרבות, אומנות, ספורט, אדריכלות, קניות, קולינריה ואטרקציות, אין סיבה לא לקחת את כל המשפחה לחופשה מאורגנת. בנוסף, הביקוש עבור טיולי משפחות לספרד הביא לירידת מחירים ולגיוון גדול בסגנון הטיולים המאורגנים.

לונדון - מזג אוויר

currentdayrain.png
רביעי °
Not Found